Hakkımızda

SOYDAN SİGORTA Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. 1990 yılında Başladığı sigortacılık faaliyetlerine, bugün Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin acenteliği ile tüm Sigorta branşlarında devam etmektedir. Şirketimiz, müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun sigorta çözümlerini sunmakta,Kurumsal ve Bireysel sigortacılık alanında,devamlılık ilkesi ile ve satış sonrası hizmetleri ile de 7/24 destek vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya devam etmektedir.

Her zaman hedeflerini sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek doğrultusunda belirleyen şirketimiz güvenilir, müşteri memnuniyetine önem veren ve satış sonrası hizmet politikasıyla sektörde yerini almıştır.

Misyonumuz

Kişi ve Kurumların değişen ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği uygun çözümlerle,sadık müşteri anlayışını yaratacak,çağdaş ve güvenilir hizmetler sunmak

Vizyonumuz

Kolay ulaşılabilen, etik, rasyonel ve optimal hızlı çözümler üreten, teknolojik, sektörel ve ticari gelişmeleri, gelişen pazarları takip ederek sektör ve müşteri odaklı çalışan bir firma olmaya devam ederek her geçen gün kendimizi bu konularda geliştirmek.

Değerlerimiz

Dürüst olmak,Müşteri odaklı çalışmak,Güvenilir olmak,Nitelikli İnsan kaynağına sahip olmak,

İlkelerimiz

Yaygın ve etkin hizmet ağına sahip olmak,

Müşterilerimiz için değer yaratan yeniliklerin yanında olmak,

Müşterilerini, sorumluluk ve hakları konusunda en doğru şekliyle bilgilendirmek,

Müşterilerimizi doğabilecek risklere karşı en doğru ve eksiksiz bir şekilde teminat altına almak,

Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak.